Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Příběh Pretty Woman ožil: Pracháč se zamiloval do prostitutky, takový konec ale nikdo nečekal!

Příběh jako z Pretty Woman ožil v jednom rakouském bordelu.
Zdroj: Profimedia.cz / Facebook
+ Další fotografie
Příběh jako vystřižený z hollywoodského trháku o prostitutce Julii Roberts, do které se zamiloval milionář Richard Gere, se stal v rakouském Waldviertelu. Jeden velmi solventní muž si na dvě hodiny zaplatil kněžku lásky, která ho ale očarovala natolik, že si ji rovnou odvedl domů. Ale to není všechno!

V jednom zapadlém rakouském nevěstinci našel svoji životní lásku nejmenovaný boháč. Chtěl se jen na chvíli pobavit, zaplatil si proto dvě hodiny lásky se sedmadvacetiletou prostitutkou. Těžko říct, co se mezi nimi za ty dvě hodiny stalo, ale rozhodl se odvést si svoji prostitutku domů. Už navždy.

Bohatý obchodník a zřejmě velmi šikovná prostitutka se do sebe zamilovali. Od jejich prvního setkání uběhly pouhé čtyři týdny, které byly natolik intenzivní, že se pár rozhodl vzít, píše web topky.sk.

Svatba proběhla v sobotu a podle deníku Die Heute se na ní sešlo 21 hostů z vyšších kruhů. Jen doufejme, že pak podnikatel stačil uzavřít předmanželskou smlouvu. Ty čtyři týdny by ho nakonec mohly přijít pěkně draze.

Související články

Další články