Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Příběh obětavé záchranářky Katky dojal Česko: Bohužel má špatný konec!

Katarína Veselá se bojí o pacienta.
Zdroj: Facebook
+ Další fotografie
Česko obletěl snímek obětavé doktorky, která se podílela na záchraně mladého člověka ze stavby. Ten byl po zásahu proudem převezen do nemocnice a lékařka Katarína Veselá se po jeho předávání v nemocnici rozplakala. Lidé na sociálních sítích odvážné ženě děkovali za to, co dělá. Jenomže i když se Katarína snažila ze všech sil, tak příběh šťastný konec nemá.

Podle informací TN.cz byl stav mladého muže opravdu vážný a on nepřežil noc. Mladý muž byl po zásahu elektrickým proudem převezen do pražské fakultní nemocnice. Resuscitace probíhala dlouho a u muže se vystřídalo mnoho odborníků. Svá zranění bohužel nepřežil.

I to je součástí práce lidí, kteří denně pomáhají ostatním. „Všichni bohužel pracujeme s lidskou tragédií. Někdy vyhraje smrt nad životem, ale tak to prostě chodí, lidé jsou smrtelní,“ řekla dřív o své práci Katarína. Pro tu je náročná práce i koníček a dává do ní opravdu všechno, což bylo na fotce jasně vidět.

„Příklad toho, jak mohou vypadat emoce po předání pacienta v nemocnici. V tomto případě šlo o náročnou resuscitaci mladého muže po úrazu elektrickým proudem,“ okomentovala sdílenou fotku mluvčí pražské záchranky.

Související články

Další články