Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Příběh o malém Messim má šťastný konec: Chlapec z igelitky se konečně setkal se svým idolem. Dobrý skutek, nebo promyšlený marketingový tah?

Konečně má malý chlapeček radost.
Zdroj: Twitter.com
Momentálně je ve stínu svého rivala Ronalda. Messi už není tím nejlepším fotbalistou na světě, ovšem nechce si to přiznat. Jeho sláva lehce opadává, a proto se musí činit i jinak. Konečně si udělal čas na svého velkého fanouška, slavného „Messiho v igelitce“. Ukázalo se jeho srdce, nebo spíše marketingové myšlení?

Srdceryvný příběh malého chlapečka z Afghánistánu, kterému jeho vlastní sestra vyrobila imitaci dresu argentinského fotbalisty z igelitové tašky, jistě všichni pamatujete. Malý Murtaza Ahmadi se okamžitě stal miláčkem celého světa.

Lionel Messi (29) mu nejdříve poslal svůj pravý dres, ovšem na setkání to nevypadalo. K tomu došlo až během barcelonské cesty do Kataru. Pro malého chlapce to znamenalo největší zážitek jeho života. Asi netřeba z jeho pohledu více popisovat tento okamžik.

Na druhou stranu blednoucí hvězda Barcelony zase získala další oblibu fanoušků a marketingovou popularitu. Holt, vypadá to, že si každý přišel na něco. Chlapeček zažil něco, o čem se s ní milionům chlapců na celém světě, a Messi zase přivedl na svou stranu další řadu fanoušků…

Související články

Další články