Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Příběh o malém Messim má smutný konec: Dar slavného fotbalisty se pro malého kluka stal prokletím!

Malý fanoušek se svým dresíkem z igelitové tašky.
Zdroj: Twitter.com
Krásný příběh o chlapci, jenž dostal dres od svého velkého vzoru, má nakonec velmi smutný konec. Jeho rodina se musí nuceně stěhovat.

Bylo to jako z pohádky. Pětiletý Afghánec se proháněl za fotbalovým míčem pouze v provizorním dresu, který mu vyrobil jeho bratr z igelitové tašky. Jenže fotka malého fanouška Messiho se stala ohromným internetovým hitem a začaly se dít věci.

Dětský fond OSN se totiž rozhodl chlapci udělat radost a splnit mu sen. Letos na konci února mu tak věnovali hned dva originální dresy Lionela a ještě k tomu fotbalový míč. Bohužel ne každý příběh končí jako většina pohádek.

Rodina chlapečka totiž musela utéct ze své země, protože byla terčem telefonických výhružek. Rodina Mohammada Arif Ahmadiho se tak byla nucena přestěhovat do Pákistánu, který je sousední zemí. Nyní věří, že v městě Quett konečně najdou mír a klid.

„Život se pro nás stal utrpením. Opustit Afghánistán se nám nechtělo, ale výhružek bylo čím dál více a více,“ vyjádřil se k situaci otec malého fotbalisty. Doufejme, že v novém domově se rodina bude mít co nejlépe a už nebude mít nikdy ze života peklo.

Související články

Další články