Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Příběh Kristýny Kociánové aneb Jak šedá myška manžela kolegyni odloudila

Herečka Kristýna Kociánová.
Zdroj: Se souhlasem České televize
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
nenáviděná

Kdyby herečka Kristýna Kociánová (37) předem tušila, že se ze dne na den stane jednou z nejnenáviděnějších osob naší země, možná by si pořádně rozmyslela, kdo se stane tatínkem jejího prvního potomka. Místo toho, aby bylo její jméno skloňováno ve všech pádech díky jejímu hereckému talentu, budou si ji lidé už navždy spojovat s rozpadem manželství herců Pavly Tomicové (60) a Ondřeje Malého (56), který je podle informací serveru Blesk.cz otcem Kristýnina dosud nenarozeného dítěte. Kým ale vlastně byla Kociánová, než se jí dostalo nelichotivé přezdívky "rozvracečka rodiny"?


Z divadla do seriálu

Těhotenství by mělo patřit k těm nejkrásnějším obdobím v životě ženy. Klid a pohoda, kterou by si pro zdravý vývoj miminka měla dopřát každá budoucí maminka, ale nebude případ herečky Kristýny Kociánové. Ta si nyní totiž prochází osobním peklem. Navzdory svému požehnanému stavu se stala nepřítelem číslo jedna. Svého prvního potomka totiž dle informací serveru Blesk.cz očekává s hereckým kolegou Ondřejem Malým, který je stále ještě ženatým mužem. Ovšem tím byl už během zřejmě neplánovaného početí a je více než pravděpodobné, že jím stále ještě bude i ve chvíli, kdy bude Kociánová ležet na porodním sále.

Kristýna Kociánová v minulosti nepatřila mezi herečky, které by zářily v českých seriálech a na stříbrném plátně již během studií. Po absolvování Janáčkovy konzervatoře v Ostravě byla do roku 2014 součástí ansámblu divadla v Hradci. Teprve až potom, co dostala v divadle padáka, se jí otevřely dveře do natáčecích studií seriálů.

Poprvé se do povědomí českých diváků dostala rolí sestřičky Mirky v Ordinaci v růžové zahradě. Následně začaly Kociánové přistávat na stole nabídky rolí v dalších známých seriálech, to jí jistě dodalo potřebné sebevědomí a šedá myška s pár kily navíc začala pomalu vystrkovat růžky.

Porod nanečisto

Jak se ale říká, s jídlem roste chuť a tu Kristýna dostala i na manžela své kolegyně ze Slunečné Pavly Tomicové. V oblíbeném seriálu si Kociánová dokonce střihla roli rodičky. „Musím říct, že to bylo velmi náročné a citlivé natáčení. Pro mě jako pro ženu to bylo náročné o to víc, že já žádné zkušenosti s porodem nemám a nechtěla jsem, aby to nakonec nevyznělo moc nebo málo,“ prozradila herečka pro server krajskelisty.cz.

Vzhledem k tomu, že se herečka k seriálovému porodu vyjádřila zhruba v polovině listopadu loňského roku, je více než pravděpodobné, že již dávno měla s hercem Ondřejem Malým poměr a početí jejich společného dítěte bylo na spadnutí. I přes to, že Kociánová po devatenácti letech manželství vyfoukla Tomicové životní lásku prakticky přímo před nosem, tvrdí, že má dar pochopení a vcítění se do problémů jiných lidí.

"Ano, jsem dost empatická. Někdy mě i samotnou překvapí, jak moc. Jak se dovedu nacítit na lidi i atmosféru a propojit a vnímat věci, které snad ani nepotřebuji," řekla o sobě herečka v rozhovoru pro Novinky.cz v únoru roku 2021. Dle jejích slov jí to ale život nijak nekomplikuje. "Jsem za to spíš ráda, nevadí mi to. Jen bych někdy potřebovala být nohama více na zemi. To si pak řeknu: holka, a teď se zase pro změnu chop rozumu," dodala.

Na vlastní kůži

Rozum šel ale zřejmě naprosto stranou ve chvíli, kdy se Kristýna zamilovala do známého herce. A vcítit se do toho, jak asi bude na celou situaci reagovat jeho manželka, tím spíš, až se dozví to sladké tajemství o jejím těhotenství, ji zřejmě také vůbec nenapadlo.

Nyní má těhotná herečka možnost vyzkoušet si na vlastní kůži, že pro rozvracení rodiny nemají lidé příliš pochopení a rozhodně postrádají dostatek empatie, aby se dokázali vcítit do pocitů budoucí maminky, pro niž musí být celá tato situace nadmíru stresující.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy