Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Při úplňku zažijete nejlepší sex svého života. ALE NEBUDE TO S VAŠÍ PARTNERKOU!

Při úplňku si užijete parádní sex!
Zdroj: Twitter
+ Další fotografie
Čeká nás magická noc. Zejména pánové zažijí přísun temné sexuální energie. A za všechno může Měsíc v úplňku.

Na temné obloze vidíme jasně svítící Měsíc v úplňku a probouzí se v nás temná energie. Je to den, kdy ožívá archaická sexuální síla, která z nezkušených mužů může vysát všechnu šťávu.

Při úplňku se totiž do ulic vydává tajemná bohyně Lilith a bere si vše, na co má chuť. Podle kabalistů a židovských hvězdářů byla Lilith první ženou Adama. Jenže nepodvolila se mu. Když chtěl Adam při sexu zaujmout klasickou polohu, tak se Lilith jeho přání vzepřela. „Proč bych měla ležet pod tebou? Jsme oba z jednoho Boha,“ pronesla Lilit a vysmekla se mu.

Tak začíná temné vyprávění o ženě, kterou zrodila noc. Bůh pak Adamovi seslal poslušnou Evu, ale bájná Lilith na svého miláčka nezapomněla. Jako sexuální démon se mladým mužům vkrádá do ložnice a hledá svého Adama. A když je muž příliš slabý, tak ho usouloží k smrti. Takových případů, kdy mladého muže našli ráno po úplňku ležet bez života, známe z historie dost!

Až tedy v noci ucítíte na prsou tlak a zároveň se vám budou zdát silné erotické sny, je to jasné. Přišla vás navštívit Lilith.

Související články

Další články