Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Při rozvodu jí nechal obří majetek, v nouzi se na něj ale vykašlala? Partyšová, tohle o tobě řekl Kokta!

Gábina Partyšová je dlouhodobě podezřelá, že jezdí v prosinci do
Špindlu bez lyží.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 16 fotografií
Vytáhl ji na výsluní, nainvestoval do ní tolik peněz, že by to stačilo spoustě českých rodin na celý život. Josef Kokta (61) je ale nyní pro exmanželku Gabrielu Partyšovou (39) naprostý vzduch! Nepomohla mu ani ve chvíli, kdy byl na nejhlubším dně!

Nikdy nelitoval, že do ní investoval možná desítky milionů a že z manželství s ním opravdu neodešla s prázdnou. Přesto mu nepodala pomocnou ruku, když neměl ani na jídlo a i dno pro něj v tu chvíli bylo přepychové místo.

„S Gábinou (39) už nejsem tři roky v kontaktu. Ani telefonicky, ani si nepíšeme. Nepřejeme si k narozeninám, prostě nic. To, že se nebudeme kontaktovat, vyplynulo ze situace. Když jsem na tom byl opravdu špatně, měl jsem dluhy, tak jsem ji požádal o menší výpomoc, ale poslala mě do pr*ele,“ řekl eXtra.cz Kokta.

„To je život. Kdybych teď měl desetinu toho, co se utratilo za deset let, kdy jsme byli spolu, tak si můžu vyskakovat. Ale ničeho nelituju. Měl jsem ji rád, tak jsem jí pomáhal jako své ženě. Stejně jsem se choval ke všem svým ženám. Že mi nechce pomoci, s tím nic nenadělám, musím makat a vyřešit své problémy sám,“ myslí si Josef Kokta (61).

Partyšové se vlastně vůbec nediví. Aférkou s Ornellou (25) udělal své ex celonárodní ostudu, a tak ji chápe.

„Rychle se pak vdala, žije jiný život, já jí do něj nebudu zasahovat,“ krčí rameny nejsympatičtější účastník reality show Štiky.

Související články

Další články