Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Při narození byla menší než iPad: Sladká bojovnice ale všechno dohnala!

Roux Maskery je bojovnice.
Zdroj: Youtube
+ Další 2 fotografie
Roux Maskery je doslova zázračná holčička. Narodila se o tři měsíce dříve, ale jelikož je velká bojovnice, těší se nyní ve svých pěti měsících dobrému zdraví. Při narození nevážila ani kilo a její velikost odpovídala sotva iPadu. Neobvyklé bude mít i celé dětství. Vychovávají ji totiž dvě maminky.

Doslova zázračné miminko se narodilo Emmě Maskery (26), která ho bude vychovávat se svojí lesbickou partnerkou Ayishou (28). Roux Maskery vážila při svém brzkém narození jen 0,8 kilo a velikostí neodpovídala ani iPadu. Emma už předtím zažila šest potratů, takže když byla přesunuta na rizikové oddělení v nemocnici, obávala se nejhoršího, píše Daily Mail. Navíc jí v těhotenství diagnostikovali preeklampsii, které u žen vede ke zvýšenému krevnímu tlaku a vylučování bílkovin močí. Silně nedonošené miminko se ale ukázalo jako rváč a nelehký start zvládlo.

Po devíti týdnech po narození se společně s matkou zotavily natolik, že mohly být propuštěné domů. Po třech dnech ale začala mít Roux Maskery kašel a přestala dýchat. Lékaři páru řekli, že jejich dcera onemocněla bronchitidou a její slabý imunitní systém to nemůže vydržet. Navzdory strašlivým prognózám lékařů se dcera těší ve svých pěti měsících pevnému zdraví.

Související články

Další články