Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Při KRVAVÉM MĚSÍCI na spánek zapomeňte: ZA VŠE MOHOU UPÍŘI!

Zdroj: Twitter
Astro
Poslední úplné zatmění Měsíce tohoto desetiletí nastane 21. ledna v 6:12 hod. A úplněk nepůsobí jen na upíry, vlkodlaky, ale i na nás lidi! Za úplňku se snižuje úroveň hormonu melatoninu, který je jedním z hlavních účastníků řízení rytmu bdění i spánku. Náš biorytmus je ovlivněný fázemi Měsíce, a to nemůžeme nijak ovlivnit. Naopak využijte těchto fází, lunárních dnů, a využijte každý den jejich energetický potenciál! Jak prožít probdělou noc při krvavém Měsíčku? A jaká bude síla Měsíce? Čtěte!

Nezoufejte nad PROBDĚLOU NOCÍ

Úplněk ve Lvu probouzí sílu a dravost k čemukoliv, po čem už dlouho toužíte a co se vám doteď příliš nedařilo získat. Nese se ve znamení mužnosti, vůdcovství a majestátní síly. Protože jste mocí úplňku plni energie, tak takto nastartované tělo nedokáže jít brzy spát. Nezoufejte nad probdělou nocí a naopak ji co nejlépe využijte k odvážným činům, díky nimž splníte své sny. Tato fáze Měsíce má vliv na získání potřebného finančního obnosu, obchodu a lásky.

Mohou za to UPÍŘI!

Nekvalitní spánek, divoké sny, stres, nervozita, bolest hlavy či větší emoční rozkol se neobjevují o úplňku jen tak náhodou. Tyto reakce umocněné energií nejvyšší fáze Měsíce jsou v nás zakořeněné už od našich dávných předků. Tehdy se lidé ještě právem báli nočních stvůr, jejichž aktivita byla největší právě o úplňku. Tedy při noci s nejlepší viditelností. Ať už se naši předci obávali vlkodlaků či upírů, každopádně nespali. Šlo jim tehdy o život! Navíc byli lidé zvyklí lovit zvěř, a to nejlépe za jasných nocí. A je docela možné, že dodnes máme tuto povinnost v podvědomí.

Noc PLNÁ VZRUŠENÍ

Je dokázáno, že úplněk zkracuje dobu spánku přibližně o 20 minut a ztěžuje nám usínání. A bohužel se nám také zkracuje fáze hlubokého spánku zhruba o 30 procent. Při úplňku stojí Země mezi Sluncem a Měsícem, a tak na Zemi působí z každé strany ohromná přitažlivost. Tyto protichůdné síly ozdravují a posilují. Očisťují člověka a posouvají ho vpřed. Máte tedy příležitost k urychlení vývoje vašeho ducha a vaší mysli. Očistný proces začíná právě úplňkovým dnem, proto je nejlepší nastartovat nový měsíc půstem. Lunární energie provokují naše city a skryté vášně se silou rozbouřené vody v temném moři. Naplánujte si proto na tuto probdělou noc nejeden vzrušující zážitek!

Existuje však mnoho tipů a metod, jak usnout alespoň na pár hodin, a to i bez prášků na spaní. Vyzkoušejte:

Bylinkové čaje (heřmánek, meduňka, třezalka)

Levandulová aromaterapie

Dechová cvičení a meditace před spaním

Metoda „za žádnou cenu nesmím usnout“

Nejlepší je však možná zatáhnout závěsy a spoléhat na to, že se ve vás neprobudí pravěké lovecké instinkty.

Vyzkoušejte si magický tarot lásky! Karty vám řeknou, co vás čeká v partnerství a jakým překážkám budete čelit.

Související články

Další články