Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Při hororovém pádu letadla v Karáčí zemřela slavná modelka: Znala se s pašeračkou Terezou

Při hororovém pádu letadla v Karáčí zemřela slavná modelka: Znala se s pašeračkou Terezou
Zdroj: facebook.com
+ Další 3 fotografie
tragická nehoda
Pákistánské město Karáčí se v pátek zahalilo do dýmu a plamenů. Tragickou nehodu letadla podle tamního ministra pro letectví přežili pouze dva lidé. Při havárii zemřelo na 97 lidí. Mezi cestujícími byla i slavná pákistánská modelka Zara Abid (†28), která podlehla v nemocnici zraněním.

Módní průmysl ztratil jednu z talentovaných modelek. Na palubě osudného letu z Láhauru do Karáčí byla i Zara Abid. Podle serveru Blesk.cz seděla mladá modelka ve 24. řadě u okýnka.

Ačkoliv ještě nebylo jisté, zda modelka zemřela, sociální sítě už zahlcovala vlna kondolencí a vzkazů. „Módní průmysl při nehodě ztratil Zaru Abid,“ napsal designér Khadijah Shah a dodal, že dívka byla velmi pracovitá a skutečná profesionálka.

Rodina i fanoušci v šoku

Také herec Aiman Khan vyjádřil své pocity na sociální síti: „Zaro, byla jsi miláček. Tolik nám budeš chybět. Kéž ti Bůh v ráji vyhradí pěkné místo,“ napsal herec Aiman Khan.

O jejím kritickém stavu informoval krátce po nehodě kreativní ředitel fashion weeku v Londýně, Adnan Ansari. Facebook během jejího boje o život změnil její profil na vzpomínkovou stránku, z čehož byli její blízcí, přátelé i fanoušci v šoku.

Vztah s pašeračkou Terezou

Zara svůj boj o život nakonec prohrála. Zprávu o úmrtí modelky nakonec potvrdil Andari v sobotu dopoledne.

Jak už to tak bývá, i slavní lidé někdy stanou před soudem. Modelka před časem podala trestní oznámení z finančního podvodu na muže z Láhauru. ve stejném městě je umístěna i česká pašeračka Tereza H. Zara s Terezou se na půdě soudu několikrát potkaly a podle zdroje Blesk.cz panovaly mezi děvčaty sympatie.

Související články

Další články