Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Při divoké líbačce přišel muž o jazyk, ukořistil ho racek. Případ řeší soud

Zdroj: Pixabay
KURIOZITA
Tomu se říká den. Skot James McKenzie si prošel bolestivým peklem. Při hádce se sedmadvacetiletou Bethany Ryan, kterou do té doby neznal, přišel o kus jazyka. Ani se nenadál a už se kolem něho motal racek, který využil situace a s odtrženým kusem lidského těla odletěl.

Skot James McKenzie si nejspíš musí říkat, že ten den neměl ani vycházet z domova. Přihodila se mu totiž velmi bolestivá věc, během hádky s dívkou Bethany Ryan, kterou do té doby ani neznal, přišel o kus jazyka. Napadení se odehrálo v srpnu 2019 v jedné z ulic skotského města Edinburghu.

McKenzie se měl k sedmadvacetileté dívce chovat agresivně, na což mladá žena zareagovala svérázně. Přitlačila ho ke zdi a políbila ho takovou silou, že mu ukousla kus jazyka. Muž ve strašlivých bolestech jazyk vyplivl na zem. Toho si všiml racek, který byl opodál a zřejmě sháněl něco k snědku. Využil situace, uhryznuté části lidského těla se vítězoslavně zhostil a uletěl pryč.

McKenzie byl s krvácející ránou odvezen do nemocnice, nebylo mu to však příliš platné, neměl totiž chybějící část svého těla, kterou by lékaři přišili zpět. Britský Daily Record uvedl, že muž musí žít do konce života s hendikepem.

Případ se dostal až k edinburskému soudu. Žena, která McKenzieho připravila o jazyk, svou vinu přiznala, jenomže soudce o jejím trestu zatím nerozhodl. Postižený McKenzie konstatoval, že během incidentu přišel o 2 až 3 centimetry jazyka. Proces bude nadále pokračovat.

Související články

Další články