Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Přežil tragický pád vrtulníku s Kellnerem. Teď se stal David Horváth tatínkem

David Horváth se stal tatínkem. Přežil pád vrtulníku s Petrem Kellnerem
Zdroj: profimedia.cz
POROD

Před pár týdny došlo k tragické havárii vrtulníku s nejbohatším Čechem Petrem Kellnerem na Aljašce. Z šestičlenného osazenstva helikoptéry přežil jen český snowboardista a fotograf David Horváth, který byl po havárii ve vážném stavu. Vypadá to, že se jeho stav zlepšil a navíc oslavuje nový život. Ve čtvrtek 22. dubna se mu totiž narodil syn, který dostal jméno po otci.

Tragická zpráva o havárii helikoptéry na Aljašce z konce března, při které zahynul v šestapadesáti letech Petr Kellner, jeden ze sedmdesáti nejbohatších lidí planety, obletěla celý svět. Jediným, kdo děsivý náraz do ledovce přežil, byl český snowboardista David Horváth, který strávil několik týdnů v místní nemocnici ve vážném stavu. Po zotavení vyšetřovatelům nehody řekl, že si žádných technických problémů před nehodou není vědom. Dle jeho názoru na to měly vliv přistávací podmínky a počasí.

Osmačtyřicetiletý David Horváth si v posledních týdnech prožil doslova peklo, proto je pro něho bezesporu úžasnou zprávou, že se mu ve čtvrtek 22. dubna narodil syn David. O radostnou novinu se podělil, jak informují CNN Prima News, na sociálních sítích.

„Tak prožívám toho dost a hlavně dost naplno. Jsou dobré dny a zlé dny. Žije to se mnou moje láska Adéla a jsem moc hodně rád, že jsme furt spolu! Dneska máme další super den – David – 51 cm, skoro 4 kg, 22. 4. 2021, popisuje David s tím, že syn i novopečená maminka jsou v pořádku a celá rodina šťastná.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy