Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Přežil autobus smrti, nyní bojuje v nemocnici: Sebastian (15) je stále v umělém spánku

Zdroj: FB Denisa Saková
+ Dalších 13 fotografií
tragédie
Tragická nehoda autobusu, která si vyžádala 12 obětí, stále otřásá Slovenskem i Českem. Zatímco většina přeživších už opustila nemocnici a s neštěstím se musí nyní vyrovnat především po psychické stránce, patnáctiletý Sebastian je stále upoután na lůžku a v umělém spánku bojuje o svůj život.

V nemocnici v umělém spánku stále zůstává patnáctiletý Sebastian. Ten při nehodě autobusu smrti seděl vedle o rok staršího Alexe, kterému se tragédie stala osudnou. Zatímco ostatní pacienti kromě jedné ženy už byli z péče lékařů propuštěni, chlapec nadále bojuje o svůj život.

Alex a Sebastian byli kamarádi, kteří spolu prý v autobusu sedávali vždy, když jeli ze školy. Za to, aby se Sebastian co nejdříve zotavil, se nyní modlí jeho rodina, kamarádi a spolužáci. Ti mají za sebou už rozloučení s přáteli, kteří při neštěstí přišli o život. Sebastianův stav je stále kritický a chlapec je hospitalizován na klinice anesteziologie a intenzivní medicíny.

Slovenská policie nehodu stále vyšetřuje, vzhledem k probíhajícímu řízení a s ohledem na pozůstalé však podle serveru TN.cz nebude zveřejňovat jakékoliv další informace. Experti by aktuálně měli zkoumat kamion i nákladní auto, oficiální příčina tragédie stále není známa. Podle svědeckých výpovědí však jel řidič kamionu příliš rychle, rozkýval se a způsobil náraz do autobusu.

Mohlo by vás zajímat

Další články