Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Prezidenti Obama a Clinton v ohrožení: Neznámý útočník jim poslal bomby

Zdroj: archiv
Bomba pro prezidenta
Bývalým americkým prezidentům Baracku Obamovi (57) a Billu Clintonovi (72) neznámý pachatel posílá balíčky s bombou. Podle dostupných informací, které sdělila stanice CNN, by se mělo jednat o funkční trubkové nálože. Nálože také přišly některým velkým společnostem a policie evakuuje jejich sídla.

Celá Amerika je opět na nohou. Neznámý pachatel zaslal bývalým prezidentům Baracku Obamovi a Billu Clintonovi balíček s výbušninou. Podle stanice CNN se má jednat o funkční trubkové nálože.

Prezidenti nebyli jediní, kteří obdrželi balíček s bombou. Stanice CNN uvedla, že bomba také přišla do její redakce v New Yorku a do sídla mediální společnosti Time Warner, přičemž balíček měl být adresován bývalému šéfovi CIA Johnu Brennanovi.

Tamní policie nebere celý incident na lehkou váhu a jsou evakuována místa a lidé, kde byla zásilka doručena. Policie bombu zabezpečila a zlikvidovala na bezpečném místě.

„Každý den jsem vděčna ženám a mužům z tajné služby Spojených států,” napsala na Twitter dcera bývalého prezidenta Billa Clintona Chelsea.

Související články

Další články