Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Prezident Zeman vystoupil s vánočním projevem: Obul se do nezdaněných kabelek Nečasové a odsoudil lidi opovrhující prací

Pan prezident si jako vždy s ničím a nikým nebral servítky.
Nebyl by to náš prezident, kdyby před národ nepředstoupil s dost osobitým vánočním poselstvím. Co teda vzkázal českému národu?

Hlava státu Miloš Zeman shrnul celý rok 2016 a konstatoval, že lidé vlastně mají důvod k radosti. Nezaměstnanost rapidně klesla, uvolnilo se více pracovních míst, ale neopomněl připomenout, že i mezi námi žijí lidé, kteří prací opovrhují a chtějí využívat jen sociálních dávek.

Těm by nejradši přištípl tipec a poslal je pořádně makat. Chtěl by radši přidat peníze matkám samoživitelkám či chudým rodinám s malými dětmi.

Připomněl, že naše ekonomika roste a prosperuje, tudíž se můžou zvyšovat mzdy. Ale co se mu nelíbilo, byly nízké veřejné investice, nesmyslné dotace a již zmiňované sociální dávky.

Nebyl by to Zeman, kdyby si do někoho nerýpnul. Na paškál si vzal kauzu s manželkou bývalého premiéra Petra Nečase, která si nakoupila drahé kabelky, které nezdanila. Stejně jako manželka ministra financí Babiše.

Mohlo by vás zajímat

Další články