Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Zeman poprvé promluvil o pornokauze své dcery a prozradil, kdo zabil Bartošovou. Víme, co řekl!

Prezident Miloš Zeman se v Pressklubu Frekvence 1 pořádně rozpovídal.
Zdroj: archiv
+ Další fotografie

Když loni eXtra.cz jako první přišlo s kauzou prezidentské dcery Kateřiny Zemanové, která si v doprovodu kamarádek užívala na akci, kde se souložilo o sto šest, strhla se v médiích doslova lavina. Veřejnost lačnila po dalších informacích, a dokonce i zahraniční média si všimla řádění první dcery v klubu pro dospělé. Kancelář prezidenta republiky tehdy zarytě mlčela a ani samotný prezident se k věci nevyjádřil.

Až po několika měsících se rozhodl poprvé promluvit. „Každá prezidentská dcera je vystavena jisté pozornosti médií. A říkal jsem si, lépe, když to přišlo teď, než aby to přišlo později. Takhle je imunizována a na bulvár nereaguje,“ uvedl Zeman v pořadu Pressklub na Frekvenci 1.

Hlava státu dokonce zareagovala i na kauzu sebevraždy Ivety Bartošové (†48) a věčné polemizování, kdo že má na její smrti podíl. Dokonce svým názorem odporuje mudrcovi a miláčkovi národa Jaromíru Jágrovi (42), který je přesvědčen, že za všechno může zlý bulvár. „Já si upřímně řečeno nemyslím, že by bulvár byl hlavním faktorem sebevraždy Ivety Bartošové. To já bych se musel zasebevraždit aspoň 15×, a jak vidíte, jsem stále naživu. Já si myslím, že Iveta Bartošová mohla zpívat tak, jako třeba Marie Rottrová nebo Hana Hegerová do sedmdesáti nebo osmdesáti, a že to, co ji zabilo, byli lidé kolem ní. Ten bulvár může být doplňující faktor, to vám samozřejmě uznávám, ale sám o sobě, kdyby byla v přátelském prostředí, by ji určitě nezabil,“ odpověděl redaktorovi Pressklubu prezident.

Další otevřené názory prezidenta Zemana například na legalizaci drog, Tibet či pravý důvod používání hole uslyšíte v rozhovoru na Frekvenci 1 už tuto neděli 18. května od 17 hodin.

Související články

Další články