Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Prezident Zeman o nehodě policejního BMW: Policie lže! Ve 22 hodin jsem byl v posteli!

+ Další 4 fotografie
Prezident Zeman popřel, že by se nehoda policejního BMW, při níž se zranil zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš, stala během prezentace, která pro něj byla nachystána. Podle jeho tvrzení policie lže. Uvedl to dnes ve Veselí nad Moravou na Hodonínsku.

„Jihomoravská policie lže, v deset hodin večer jsem ležel v posteli a sledoval monitor,“ řekl dnes Zeman během setkání s občany ve Veselí nad Vltavou.

K nehodě mělo dojít včera kolem 22. hodiny při přehlídce techniky jihomoravských bezpečnostních složek. Policie však neuvedla přímo, jestli byl prezident přítomen.

Při jízdě se zranil policista, který při řízení zkolaboval, a také zástupce šéfa hradního protokolu Vladimír Kruliš. Případ nyní prošetřuje Generální inspekce bezpečnostních sbo­rů.

Prezident se také vyjádřil, že po skončení oficiálního programu v Jihomoravském kraji Kruliše v brněnské nemocnici navštíví.

Mohlo by vás zajímat

Další články