Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Prezident Zeman je jako třicátník a opět mu chutná: Pochutnal si na jitrničkách, řekl Mynář

Zdroj: Profimedia.cz
prezident čr
Prezident Miloš Zeman (75) na konci října ukončil čtyřdenní rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích. Poté, co odjel z nemocnice, zamířil rovnou do Lán. Nyní se hradní kancléř Vratislav Mynář (52) nechal slyšet, že se panu prezidentovi vrací chuť k jídlu a je ve velmi dobrém zdravotním stavu.

Hradní kancléř Vratislav Mynář (52) se v rozhovoru pro rádio Frekvence 1 rozpovídal o současném zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana (75). Zeman nedávno absolvoval čtyřdenní rekondiční pobyt v Ústřední vojenské nemocnici v pražských Střešovicích.

Poté, co nemocnici opustil a odjel do Lán, se na jeho oficiálním profilu objevila fotka spokojeného prezidenta, jak si vychutnává dýmku. Mynář vzkázal veřejnosti, že z dokumentace mohou lidé posoudit sami, v jaké kondici je prezident.

„Zpráva dává vysvětlení všem těm spekulacím o jeho zdravotním stavu. Přiznám se, že jsem nečekal, že v jeho věku 75 let je na tom pan prezident tak dobře. A nízkým tlakem, který se projevuje na tom, že se mu občas točí hlava. Ostatní ukazatele jsou v takových parametrech, že bych řekl, že je to třicetiletý pán,“ uvedl Mynář.

Hradní kancléř také chválil, že prezidentu Zemanovi už zase chutná. „V poslední době, zvláště po těch výživných infuzích, se mu zlepšila chuť k jídlu. Krom tradičních sladkostí, které má velmi rád, jsme měli včera oběd, kde jsme si dali zabíjačku, kulajdu a pan prezident si velmi pochvaloval jitrničky,” dodal.

Související články

Další články