Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Prezident Zeman dnes odešel z nemocnice: Takhle vypadá po rekondičním pobytu

+ Další fotografie
Konec odpočinku
Prezident Miloš Zeman v neděli po čtyřech dnech opustil nemocnici a odjel na zámek do Lán. Jiří Ovčáček na sociální síti uvedl, že prezident má příští středu namířeno do Sněmovny, kde promluví o státním rozpočtu. Na oficiálním profilu Miloše Zemana se pak objevil snímek, který ukazuje, jak prezident vypadá po rekondičním pobytu - s úsměvem na rtech si vychutnává dýmku.

Miloš Zeman (75) v neděli opustil Ústřední vojenskou nemocnici v pražských Střešovicích, kde byl na čtyřdenním rekondičním pobytu. Podle Ovčáčka tam Zeman nebyl kvůli vážným zdravotním komplikacím, ale proto, aby se připravil na státní svátek 28. října. Prezident chce být na tento den ve formě.

Do nemocnice nastoupil ve čtvrtek a dnes po čtyřech dnech šel domů. Ovčáček na sociální síti Twitter uvedl, že se prezident přesunul na zámek v Lánech. Poté by měl ve středu vystoupit ve Sněmovně ke státnímu rozpočtu.

„Vážení a milí přátelé, moc vás všechny srdečně pozdravuji ze zámku v Lánech! Už ve středu vystoupím s projevem na jednání Poslanecké sněmovny k návrhu státního rozpočtu na příští rok,“ uvedl Miloš Zeman ke snímku z Lán, na kterém se spokojeně usmívá a u rtů si drží dýmku.

Podle informací serveru Blesk.cz stojí za zlepšením prezidentova zdravotního stavu několik rehabilitací dolních končetin a infuze obsahující vitamíny a minerály. Následující týden chce prý Zeman strávit právě na zámku v Lánech a chystat se na předávání státních vyznamenání.

Mohlo by vás zajímat

Další články