V Americe je možné všechno

Ruku na srdce, řekl by někdo před pár lety, že prezidentem Spojených států bude jednou Donald Trump? Ne, nikdo! A před padesáti lety, řekl by někdo, že jednou může být černoch americkým prezidentem? Ne, také ne. Ale zdá se, že země zaslíbená skutečně nedělá rozdíly a prezidentem se může stát opravdu každý.

The Rock má vlastní jmění

Dwayne je jedním z nejlépe placených herců Hollywoodu a vypadá to, že má docela vyděláno. Navíc je podle ostatních skromný chlapík, takže se možná nebude dát podplatit a nebude si chtít v politice nahrabat.

Je nejvíc sexy mužem planety

Dwayne Johnson byl zvolen nejkrásnějším mužem planety a my říkáme šup s ním do prezidentského křesla! Konečně by v čele nějakého státu byl prezident, který alespoň vypadá k světu.

Budí respekt

Viděl někdo z vás někdy film s Dwaynem Johnsonem? A všimli jste si jeho svalů? Jestli je na světě někdo, kdo by si troufal na tuhle horu, tak prosím, budeme mu držet palce a doneste nám popcorn.

Je to srdcař

The Rock je známý nejen pro svůj drsný zevnějšek, ale hlavně pro svůj jemný vnitřek. Angažuje se v mnoha charitách, některé projekty dokonce sám často iniciuje, a miluje děti. Záleží mu na ostatních více, než na sobě.

Jde s dobou

Věděli jste, že The Rock je i velmi úspěšný Youtuber? Ano, jde s dobou a dává si záležet, aby byl schopen oslovit všechny generace. Velmi dobře vládne svému marketingu a rozumí mu. To je něco, co by se mu jako budoucímu prezidentovi velmi hodilo.

Je to vtipálek

Johnsonův humor je legendární. Herečtí i jiní kolegové, kteří s ním přišli do styku přiznali, že Dwayne má opravdu dokonalý smysl pro humor a je s ním velká legrace. Kéž by se to dalo říct o stávajícím prezidentovi Spojených států. Ten sice působí jako vtip, nikoliv však jako vtipálek.

Osloví menšiny

Po tak trochu rasistickém prezidentu Trumpovi, který je značně proti cizím národům, by The Rock jakožto míšenec byl osvěžující změnou. Navíc ho milují po celém světě.

Má svůj názor, ale je tolerantní

Nedávno se pro časopis GQ vyjádřil takto: „Rád bych viděl lepší vedení naší země. Zejména pokud spolu nějaké větší skupiny nesouhlasí. Když se podívám na současnou situaci, vidím, že bych mohl být lepší vůdce.“

Svět ho miluje

Pokud je na světě někdo, kdo nemá rád Dwayna Johnsona, nechť promluví teď nebo mlčí navždy! Nikdo? Mysleli jsme si to!