Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Prezident Donald Trump v ohrožení: Jeho osobní asistent má pozitivní test na koronavirus

Prezident Donald Trump v ohrožení: Jeho osobní asistent má pozitivní test na koronavirus
Zdroj: csfd
+ Další 4 fotografie
Koronavirus
Prezident Donald Trump se musel nechat otestovat na koronavirus. Jeden z jeho osobních asistentů byl totiž pozitivně testován. U amerického prezidenta se naštěstí nemoc Covid-19 neprokázala.

Portál CNN ve čtvrtek informoval, že jeden z příslušníků amerického námořnictva byl pozitivně testován na nový typ koronaviru Pracoval v Bílém domě jako osobní asistent prezidenta Donalda Trumpa. To vyvolalo obavy, že se americký prezident mohl nakazit.

Podle zpráv CNN byl prezident rozhořčen, když se dozvěděl, že jeden z komorníků byl pozitivně testován. Trump tedy musel znovu podstoupit testování u lékaře Bílého domu.

"Lékařská jednotka Bílého domu nedávno informovala, že člen ozbrojených sil Spojených států, který pracuje v areálu Bílého domu, byl pozitivně testován na koronavirus," potvrdil v prohlášení zástupce tiskového mluvčího Bílého domu Hogan Gidley.

Prezidentu Donaldu Trumpovi i viceprezidentovi Miku Penceovi naštěstí vyšli negativní testy na koronavirus. Bílý dům nadále používá rychlý test Abbott Labs, který poskytuje výsledky přibližně za 15 minut.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy