Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Prezervativ útočí! Číňanovi rozbil přední sklo automobilu kondom plný ejakulátu

Ilustrační fotografie

Jak je známo, náhoda je potvora, která nám občas do cesty staví nepříjemné věci či situace. Nejvíce takových nepříjemných „náhodiček“ se děje samozřejmě v Číně, v zemi neskutečných možností. Poslední případ mluví za vše. Jednomu Číňanovi tam prorazil použitý prezervativ střechu vozu. Nevěříte? Tak čtěte dál!

Dotyčný muž tvrdil, že mu někdo rozbil přední sklo na jeho autě kondomem. Policisté mu jeho tvrzení nevěřili, když se ale dostavili na místo činu, museli mu dát za pravdu. Kondom plný ejakulátu totiž nějaký dobrodinec vyhodil z okna mrakodrapu a vzhledem k výšce, z jaké prezervativ letěl, opravdu sklo vozu rozbil.

Mluvčí policie z provincie Če-ťiang poukazuje nejen na neobvyklost situace, ale především na její nebezpečnost. „Oprava stála pouze tisíc jüanů (v přepočtu asi 3000 korun – pozn. autora), ale pokud by došlo k pádu prezervativu na člověka, mohlo dojít k vážnému poranění.“ Plyne z toho jasné ponaučení: pokud se v Číně pohybujete kolem mrakodrapů, noste na hlavě raději helmu a auto si potáhněte igelitem, ať se vám z něj snadněji omývá ejakulát.

Související články

Další články