Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Převzala žezlo po Skyler a Rozině: Tohle je momentálně nejkrásnější herečka Ulice!

Je teď největší kus.
Zdroj: Instagram, profimedia
+ Dalších 6 fotografií
To nejkrásnější nám z Ulice v posledních týdnech odešlo. Nejprve se rozloučila Sara Sandeva a o chvilku později i Anna Kadeřávková. V seriálu je ale pořád možno najít sexy kočičky. Tahle je momentálně určitě ta nejžhavější!

Velmi smutné zprávy potkaly diváky Ulice s příchodem Nového roku. Nejprve ukončila svoji “uliční” kariéru Skyler, kterou hrála Sara Sandeva (19). O pouhých pár dní později pak vzhledem ke své cestě do USA skončila i Anna Kadeřávková (19), jež v Ulici byla za Rozinu Maléřovou.

Všichni fanoušci seriálu ale nemusí smutnit. Pořád je v něm dost krásek, na které stojí za to se podívat. Třeba mladičká Sabina Rojková (19), která hraje v Ulici Viki Horákovou. Je to bývalka Franty Lišky, která je nyní volná a je jasné, že se o ni ve třídě strhne mezi kluky boj.

Viki se vždy kočkovala s Rozinou a snažila se být lepší modelkou, než je ona. To se jí zatím nepodařilo, ovšem není všem dnům konec. Jak jsme avizovali nedávno, Rozina tu postavu nemá dokonalou a v tomto ohledu je právě Viki před ní. Chybí jí sice výška, ale zase to dožene právě vysportovaným tělíčkem.

No, když Viki srovnáme s nemastnou a neslanou Terezou Jordánovou, bláznivou Adrianou Peškovou nebo dalšími dívkami z její třídy, pak nám vychází jako momentálně nejžhavější kočička z Ulice!

Související články

Další články