Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Prevít Justin Bieber: Utíká od Hailey, aby zase mohl blbnout hlavu Seleně?!

+ Dalších 34 fotografií
Začarovaný kruh
Nedá si pokoj a nedá! Pokud chtěl Justin Bieber (24) svatbou s Hailey Baldwin (22) uzavřít nekonečné milostné peripetie se Selenou Gomez (26), měl si to pořádně rozmyslet. Teď, když je Hailey podle zvěstí nejspíš těhotná, se nejenom myšlenkami zase vrací k Seleně. Paparazzi zpěváka přistihli, jak své bývalé lásce na odlehlém místě tajně telefonuje!

Justin Bieber a Selena Gomez, to jsou jména, která si ještě před pár měsíci nikdo nedokázal představit odděleně. Jenže pak přišel nečekaný sňatek s Hailey Baldwin a rázem bylo všechno jinak.

Selena se totálně zhroutila a pomoct odrazit se ode dna jí měly tři měsíce v psychiatrické léčebně. Z té ji tento týden propustili, ale nezdá se, že by se její život pohnul směrem ke světlejším zítřkům.

Do hry se totiž podle všeho znovu vložil Justin. Ačkoliv má doma Hailey, která je navíc údajně v požehnaném stavu, na Selenu pořád nemůže zapomenout. Alespoň soudě dle fotek, na kterých si s ní tajně telefonuje. Američtí paparazzi zpěváka přistihli schovaného v autě a prý mluvil právě se svou expřítelkyní.

Kdyby ho Selena vzala na milost, byl by to větší zázrak, než že by feťačka Katka ze dne na den sekla s drogami. Ale není všem dnům konec, tak uvidíme, jestli se to Justinovi podaří uhrát tak, aby si Hailey se Selenou navzájem nevytrhaly všechny vlasy.

Mohlo by vás zajímat

Další články