Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Přetrhává poslední pouto s Jiřím: Vdova Andrea Pomeje učinila zásadní rozhodnutí

Zdroj: Instagram
+ Dalších 21 fotografií
ROZHODNUTÍ
Ještě před pár týdny o tom teprve zlehka uvažovala, dnes už jde ale o věc, kterou až nečekaně brzy zrealizuje. Andrea Pomeje (31) se rozhodla nadobro opustit byt, který až do rozkolu manželství obývala s Jiřím Pomejem (†54). A prožila tu s ním opravdu nelehké chvilky.

Manželé i s dcerou Aničkou obývali prostorný mezonetový byt na pražském Břevnově. Právě zde Jiří (54) bydlel, když se dozvěděl, že na něj poprvé udeřila rakovina. Zde s ní bojoval. A zde se také dozvěděl, že Andree už s ním došla trpělivost, když i po nemoci dál hýřil.

Andrea Pomeje později popisovala, jak se její muž v noci pod vlivem dobýval do bytu, ale neměla sílu na něj volat policisty. Přesto byla po jeho smrti zdrcená a s příbuznými herce dodnes udržuje velmi intenzivní vztahy.

Plán

„Původně jsem se odtud měla stěhovat až za nějaký ten čas, nakonec to ale vyšlo tak, že už v prosinci budeme bydlet v novém. S majitelem bytu jsem domluvená. Jdeme zkrátka k Petrovi, budeme bydlet ve stejné vesnici jako jeho rodiče a ráno to aspoň nebude mít daleko do práce. A dceři určitě venkov jenom prospěje,“ řekla eXtra.cz Andrea.

„Jen mám strach, jak všechno zvládneme. Dům, který si Petr staví, je maličký, ale je na něm přece jenom spousta práce. Různé omítky, práce vevnitř, podlahy, nevím, co všechno ještě. Hodně se toho musí stihnout do konce října, aby vše zvládlo do prosince vyschnout a mohli jsme se nastěhovat. Ale už se moc těším. Bude to nová životní etapa, navíc s mužem, s kterým si dokážu představit celou svou budoucnost,“ rozplývá se Andrea Pomeje. Tak uvidíme, jestli jí bude život na venkově vyhovovat…

Související články

Další články