Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2019 Extra Host (pořad) demonstrace proti Babišovi Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Přestup Markéty Fialové z Novy na Primu je oficiální: Nahradí ji zkušená Míša

+ Další 4 fotografie
odchod moderátorky
Moderátorka Markéta Fialová (48) končí po 14 letech v televizi Nova. Spekulace kolovaly už minulý týden, ale až nyní bylo vše oficiálně potvrzeno. Markéta se vrací zpět na Primu, kde kdysi odstartovala svoji kariéru.

Markétu Fialovou máme všichni v paměti jako moderátorku Televizních novin na Nově, kde dlouhá léta tvořila dvojici s Karlem Voříškem. Posléze moderovala Střepiny. Nyní však přichází velká změna a Markéta přestupuje na Primu. Bude součástí nově připravovaného projektu nazvaného CNN Prima News. Právě na Primě Markéta v roce 1993 započala svoji moderátorskou kariéru, když se představila jako jedna z prvních moderátorek tehdejší hlavní zpravodajské relace TV Prima. Působila tam až do roku 2001.

V roce 2005 se Markéta uchytila v televizi Nova. Stala se moderátorkou hlavní zpravodajské relace na Nově a jejím moderátorským kolegou byl Karel Voříšek (55), který po několika letech Novu opustil a přešel na Primu. Nyní se s ním Markéta znovu shledá a opět budou kolegové.

V posledních pěti letech byla Fialová hlavní tváří zpravodajsko-publicistického pořadu Střepiny. Kdo Markétu po tolika letech nahradí? Novou moderátorkou pořadu Střepiny se stává Michaela Indráková, rozená Šmídová. Michaela je zkušenou politickou reportérkou a a v posledních letech moderovala významné politické debaty. Spolu s Reyem Korantengem byla hlavní tváří volebních speciálů. Mohli jsme ji vidět například i v Nočních Televizních novinách.

Mohlo by vás zajímat

Další články