Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přestěhuji se do Kladna a prachy mám! Zamilovaná Jágrova fanynka promluvila pro eXtra.cz

Zdroj: Instagram, Profimedia.cz
+ Dalších 75 fotografií
Jde na to zhurta
Jaromír Jágr (47) se rozešel s Veronikou Kopřivovou (28). Na eXtra.cz jsme rozpad jejich vztahu odhalili jako první. Na slavného hokejistu teď letí ženy všeho druhu. Po dlouhé době je zase k mání a něžné pohlaví toho hodlá co nejrychleji využít. Románek by s Jardou chtěla prožít i fanynka Dana, která žije v Německu. Prozradila nám, jak si to představuje!

Bez Veroniky Kopřivové po boku je teď Jaromír Jágr nejžádanějším mužem Česka. A už má i nabídky od žen. V jejich záplavě je i taková, která se neodmítá. Fanynka Dana už si budoucnost s Jágrem přesně nalinkovala a svěřila se eXtra.cz!

"Je to atraktivní muž, velmi sympatický sportovec, tak proč ne? Věkově to pasuje, řekla bych, a určitě mě nezajímají jeho peníze," svěřila Dana eXtra.cz a rovnou rozptýlila obavy, že jde o Jágrově bohatství. "Já jich mám dost, jsem soběstačná. Všechno, co mám, jsem si sama vybudovala," dodala s úsměvem.

"Ani moc nevěřím, že se ozve, takové věci určitě nečte. Ale kdyby ano, není pro mě problém přijet do Kladna, anebo klidně Jarda může přijet za mnou do Německa," pozvala Jardu k sobě domů.

Kdyby měl Jaromír Jágr zájem, rádi mu setkání s jeho největší fanynkou Danou zprostředkujeme. "Posílám pěkný pozdrav do Čech," pozdravila závěrem Dana čtenáře eXtra.cz.

Související články

Další články