Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Přestárlá Barbie neurčitého věku chystá převrat: Chci místo Terminátora

Přestárlá Barbie neurčitého věku chystá převrat: Chci místo Terminátora
Zdroj: profimedia
strašidlo

Angelyne, růžová Barbie neurčitého věku, má další kariérní cíl. Hodlá se totiž stát další guvernérkou Kalifornie. Angelyne je bizarní postavička amerických médií, která na sebe poutá pozornost především extravagantními outfity a vzhledem. Umí si někdo představit, že by se tahle kreatura skutečně stala guvernérkou Kalifornie? 

Angelyne je americká zpěvačka, herečka a bizarní mediální osobnost, která se dlouhá léta stylizuje do panenky Barbie, ale jaksi už zapomněla, že na to nemá vzhled ani věk.

Přestárlá americká Barbie se do povědomí lidí dostala v roce 1984, kdy se jako modelka objevila na řadě billboardů v Los Angeles v Kalifornii.

V té době její "kariéra" odstartovala. Angelyne se začala objevovat v řadě televizních pořadů, dostala nějaké malé role a figurovala v různých reklamách a nepříliš úspěšných snímcích.

Angelyne dlouhou dobu držela svůj věk v tajnosti a až v roce 2017 prozradila, že je ročník 1950. Zda je to ale s určitostí pravda, to se neví.

Kromě toho, že se podivná kreatura odmítá smířit se stárnutím, nyní přišla i s tím, že bude kandidovat na post guvernérky Kalifornie.

V letech 2003–2011 zastával úřad guvernéra Kalifornie známý herec a kulturista Arnold Schwarzenegger.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy