1. Vaše nemocné dítě

Dítě je velký zlom v životě každého páru. Vaše singl kámoška se na něj ráda přijde podívat, když spí, je čisté, upravené a nebrečí. S největší pravděpodobností si vás už kvůli prckovi skryla na sociálních sítích, protože chce mít pořád Facebook a ne Kinderbook. Být občas teta je fajn, ale má to své.

Singl lidi absolutně nezajímají všechny ty bizarní nemoci, se kterými se potýkají děti. Co má s prdíky, že mu z očí leze podivný zelený sliz a jakou virózu dotáhl ze školky. Ne, Ne, NE. Tohle si říkejte mezi maminkami, ne mezi singles, které se toho akorát štítí.

2. Plánování svatby

Zatímco vaše kámoška má na chlapy celý život smůlu, vy plánujete veselku a máte tendence s ní všechno konzultovat. Střih šatů, jídlo na hostině, místo obřadu a další desítky nezajímavých informací. Najděte si na to někoho stejně zamilovaného, ať jedete na stejné nadšené vlně.

3. Vaše pseudoproblémy s přítelem

„On mi nenapsal.“ „On se opil.“ „On se usmál na jinou.“ Ne, tyhle rádoby starosti ve vztahu nechce vaše singl kámoška taky slyšet. A víte proč? Protože řeší to, že nemá žádného přítele, na kterého by mohla takhle nadávat. Tak jí toho ušetřete!