Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Přestaňte mrznout! 7 sexuálních poloh, které vás na podzim zahřejí

Když je vám zima, nebojte se to dát najevo!
Zdroj: Profimedia
Třesete se v těchto sychravých podzimních dnech zimou? Cítíte únavu a máte pocit, že na vás neustále něco leze? Hoďte podzim za hlavu a nechte na sebe vlézt raději svého miláčka. Máme pro vás tipy na nejlepší sexuální polohy, které vás i partnera určitě zahřejí. A kromě toho objímání a sex působí terapeuticky, takže neváhejte zatočit s podzimní depkou!

Lžičky

Lžičky jsou prostě mazlicí polohou, takže k zahřátí dojde okamžitě. Zatímco vy děláte malou lžičku, partner do vás pronikne zezadu. Pasujete do sebe jako puzzlíky, a pokud nikam nespěcháte, jen tak se neodpojujte, zahřátí na sto stupňů zaručeno.

Ohni se přes pohovku

Fakt je ten, že dny se krátí a jsou sychravé, nechce se vám pobývat venku moc dlouho. No a když už sedíte doma u televize, tak se zvedněte a ohněte se přes opěradlo gauče, vlastně je to takový pejsek na pohovce, ale výsledek je zaručen. Ven se vám stále chtít nebude.

Lotus

Dobře, vyžaduje to jistou ohebnost, ale nebudete litovat. Zatímco partner si sedne do tureckého sedu, sedněte si na něj a nohy obtočte kolem jeho těla. Tak trochu zenová pozice, která zaručuje maximální spojení. Navíc partnerovi bude trvat déle, než vyvrcholí, takže máte spoustu času na zahřátí.

Bok po boku

Trocha podzimní romantiky neuškodí. Oba na boku, ale čelem k sobě, takové obrácené lžičky. Můžete si užít všechny něžnosti tváří v tvář, až dokud nevyvrcholíte. Rozproudění krevního oběhu zaručeno.

Na kolena

Starý dobrý pejsek je skvělý pro každé roční období nebo denní hodinu, co si budeme vykládat. Pokud se ale chcete zahřát o něco rychleji, neváhejte vytasit tajnou zbraň v podobě jakékoliv sexuální hračky, kterou vám partner bude při sexu dráždit klitoris. Určitě se na chvíli zabavíte.

Upgrade misionáře

Začněte tradičně a potom přizvedněte kolena a nohama obejměte partnera. Pozor! Pokud trpíte na nedokrvení končetin a máte v tomto období chodidla jako led, může se stát, že dojde u partnera k šoku, až se chodidla dotknou jeho zad. Neříkáme, že si máte vzít teplé ponožky, ale této chybky se rozhodně vyvarujte.

V sedle

Až se váš partner v klidu posadí a opře o zeď nebo na gauči, posaďte se na něj a užijte si trochu podzimních radovánek. Bude vám rozhodně mnohem vděčnější, než kdybyste mu donesla pumpkin spice latté s jeho jménem na kelímku.

Související články

Další články