Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přestaňte mě odsuzovat! Hana Mašlíková bojuje za matky, co mají i svůj vlastní život

Zdroj: instagram/@hanamaslikova
+ Dalších 6 fotografií
péče o tělo
Hana Mašlíková (37) je jednou z matek, které si dávají záležet na tom, jak vypadají a jak se cítí ve svém těle. Říká se totiž, že jen spokojená matka může mít spokojenou rodinu. S tímto názorem se bohužel ne každý ztotožňuje, což vedlo k hádce.

Modelka a moderátorka Hana Mašlíková se o svůj vzhled opravdu stará. Dává si pozor na svou životosprávu, pravidelně cvičí a stíhá se starat o milovanou rodinu. Její manžel André Reinders v ní totiž už dávno probudil lásku ke cvičení a vše ji naučil. Podporuje ji nejen jako parťák v posilovně, ale i jako otec jejího syna Andrease (2,5).

Z mola na televizní obrazovky

Hana se v roce 2006 zúčastnila soutěže krásy Miss České republiky a získala titul Miss Silueta. V médiích se proslavila díky své účasti v reality show Trosečník. Dlouhou dobu byla jednou z tváří TV Nova, ale pořad Snídaně s Novou musela nedobrovolně opustit.

Teď Hana přidala na svůj Instagram příspěvek s dlouhým popiskem. „Stalo se mi, že mi nějaká dáma napsala, že mi záleží víc na tom, jak vypadám, než na mém dítěti. Že bude raději obézní, než aby šla cvičit a ošidila své dítě o čas, který může trávit s ním. Napsala jsem, že může cvičit i doma, odpověděla, že je matka, že to je její role, nepotřebuje prý o sebe pečovat, pečuje přece o dítě! Je mi vždycky hrozně líto takových žen, které svou pohodlnost a nechuť se o sebe starat svádí na dítě. Vstávám ve 4:40, abych si zacvičila, než se syn s manželem vzbudí. Přestaňte odsuzovat ženy, které si prostě najdou způsob, jak o sebe pečovat, aniž by o cokoli šidily své dítě. Přestaňte koukat skrz prsty na ženy, které si odskakují do práce, protože tu možnost mají a mají třeba fungující babičky a tatínky. Přestaňte odsuzovat, že si dovoluje jít matka od dítěte na kosmetiku! To, že vy nechcete, nemůžete, nemáte potřebu ještě neznamená, že ostatní nemohou! Být matkou neznamená, že na vás už nezáleží! Záleží a moc!“

Na Facebooku i Instagramu se Hana dočkala pozitivního ohlasu, milých komentářů a podpory.

Související články

Další články