Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Přestaňte lhát, zuří diváci Svatby na první pohled: Franta s Natálkou už prý netvoří pár

Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
reakce lidí
Reality show Svatba na první pohled sice skončila v televizi, na sociálních sítích se však stále řeší, kdo spolu zůstal, proč, zda jsou to lži... Otázek je a bude mnoho. Na instagramovém profilu Svatby se objevilo několik videí, kde jsou jednotliví účinkující v pořadu dotazováni. A nejvíce se samozřejmě řeší stále František Gebr a Natália Mykytenko, kteří spolu údajně zůstali. Co na to diváci?

Na konci sociálního experimentu Svatba na první pohled se FrantišekNatálkou rozhodli, že spolu zůstanou. Instagram Svatby se teď plní videi, kde se jednotliví účinkující v reality show podělí o svůj pohled na celý proces experimentu, vztah nebo i to, jak to funguje doma.

Sympatický František dostal několik dotazů, například jaké jsou jeho dojmy z celého experimentu. Tam přiznal, že si třeba svatbu vybavuje spíš jako šmouhu, experiment přirovnal k bláznivé jízdě. Zároveň to však celé vidí jako velmi důležitou zkušenost, která člověka obohatí, protože zažije tolik situací, které mu pomohou si uvědomit spoustu věcí. Doma si to prý s Natálkou rozdělili tak, že on je ten vůdčí. Také podotkl, že je spojila procházka na Milešovku, což bylo vidět i v pořadu, od výšlapu si pár rozuměl o dost více. Plány do budoucna zatím prý nejsou.

Jenže co na to diváci? V komentářích se objevily výtky o tom, že by už konečně mohli přestat lhát a jít s pravdou ven. Někdo má údajně i potvrzené, že spolu Natálka s Františkem nejsou. Dokonce se ukázalo, že opravdu září a říjen trávil s jistou Markétou. Ale mohlo jít čistě o nějaký přátelský a pracovní vztah…

„Už spolu nejsou delší dobu. Vlastně hned, jak skončilo natáčení, šli od sebe. Vím to díky přímému zdroji. Natálie řekla ‚ano‘ jen v posledním díle, aby si zlepšila pověst po tom, co se chovala jako pí*a. Mě spíš sere to, jak je nutí televize lhát, nechá je podepsat 100 papírů, aby mlčeli, a lidi si naivně dál mysleli, jak jsou stále spolu. Už to skončilo, tak nechápu, proč dál lžou, když spolu není nikdo, jen Štěpánka a Pavel. No, a my jsme všichni k smíchu, že nemáme nic jiného na práci, než sledovat tyhle cizí lidi, kteří na nás hrajou jen divadlo, protože to mají ve smlouvě,“ napsala uživatelka na sítích.

„Proč lžete a neřeknete pravdu? Že to s Frantou skončilo? Tohle je fakt komedie,“ napsala divačka k videím, kde odpovídá Natálka. Druhá nejvíce nenáviděná nevěsta se v rozhovoru rozpovídala o tom, že experiment je dobrodružná a adrenalinová cesta. „Není to úplně pro každého,“ usmála se Natálka. Když prý si vybaví jen ty hezké chvilky a pomine samotný začátek, kdy to moc nešlo, tak jí přišel experiment skvělý.

Co myslíte? Jde jen o lež a opravdu už má František nějakou jinou? Nebo si myslíte, že je stále s Natálkou?

Související články

Další články