Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Přestaňte lhát, zuří diváci Svatby na první pohled: Franta s Natálkou už prý netvoří pár

Přestaňte lhát, zuří diváci Svatby na první pohled: Franta s Natálkou už prý netvoří pár
Zdroj: TV Nova
+ Další 3 fotografie
reakce lidí
Reality show Svatba na první pohled sice skončila v televizi, na sociálních sítích se však stále řeší, kdo spolu zůstal, proč, zda jsou to lži... Otázek je a bude mnoho. Na instagramovém profilu Svatby se objevilo několik videí, kde jsou jednotliví účinkující v pořadu dotazováni. A nejvíce se samozřejmě řeší stále František Gebr a Natália Mykytenko, kteří spolu údajně zůstali. Co na to diváci?

Na konci sociálního experimentu Svatba na první pohled se František s Natálkou rozhodli, že spolu zůstanou. Instagram Svatby se teď plní videi, kde se jednotliví účinkující v reality show podělí o svůj pohled na celý proces experimentu, vztah nebo i to, jak to funguje doma.

Sympatický František dostal několik dotazů, například jaké jsou jeho dojmy z celého experimentu. Tam přiznal, že si třeba svatbu vybavuje spíš jako šmouhu, experiment přirovnal k bláznivé jízdě. Zároveň to však celé vidí jako velmi důležitou zkušenost, která člověka obohatí, protože zažije tolik situací, které mu pomohou si uvědomit spoustu věcí. Doma si to prý s Natálkou rozdělili tak, že on je ten vůdčí. Také podotkl, že je spojila procházka na Milešovku, což bylo vidět i v pořadu, od výšlapu si pár rozuměl o dost více. Plány do budoucna zatím prý nejsou.

Jenže co na to diváci? V komentářích se objevily výtky o tom, že by už konečně mohli přestat lhát a jít s pravdou ven. Někdo má údajně i potvrzené, že spolu Natálka s Františkem nejsou. Dokonce se ukázalo, že opravdu září a říjen trávil s jistou Markétou. Ale mohlo jít čistě o nějaký přátelský a pracovní vztah...

"Už spolu nejsou delší dobu. Vlastně hned, jak skončilo natáčení, šli od sebe. Vím to díky přímému zdroji. Natálie řekla 'ano' jen v posledním díle, aby si zlepšila pověst po tom, co se chovala jako pí*a. Mě spíš sere to, jak je nutí televize lhát, nechá je podepsat 100 papírů, aby mlčeli, a lidi si naivně dál mysleli, jak jsou stále spolu. Už to skončilo, tak nechápu, proč dál lžou, když spolu není nikdo, jen Štěpánka a Pavel. No, a my jsme všichni k smíchu, že nemáme nic jiného na práci, než sledovat tyhle cizí lidi, kteří na nás hrajou jen divadlo, protože to mají ve smlouvě," napsala uživatelka na sítích.

"Proč lžete a neřeknete pravdu? Že to s Frantou skončilo? Tohle je fakt komedie," napsala divačka k videím, kde odpovídá Natálka. Druhá nejvíce nenáviděná nevěsta se v rozhovoru rozpovídala o tom, že experiment je dobrodružná a adrenalinová cesta. "Není to úplně pro každého," usmála se Natálka. Když prý si vybaví jen ty hezké chvilky a pomine samotný začátek, kdy to moc nešlo, tak jí přišel experiment skvělý.

Co myslíte? Jde jen o lež a opravdu už má František nějakou jinou? Nebo si myslíte, že je stále s Natálkou?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy