Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Utýraný Mareček z Loun

Nejnovější kauzy

Přestaňte hledat talenty na ulicích a jděte do kostela: Tenhle kněz šokoval svatebčany svou písní od Leonarda Cohena

Svatebčané z irského města Oldcastle na tenhle zážitek a takovou svatbu nejspíš nikdy nezapomenou. Kněz Ray Kelly požádal při nácviku nevěstu, zdali by si nemohl na konci obřadu pro novomanžele připravit překvapení v podobě písně, a podle svědků z toho mladá novomanželka nebyla dvakrát nadšená.

Jenže to vůbec netušila, že právě knězovo vystoupení se stane vrcholem celé akce. Ray Kelly se netají tím, že mu zpěv není cizí, dokonce má už i vydaná nějaká alba, zpíval spíše jen tak na místních akcích. A je škoda, že se o něm neví víc.

Novomanžele totiž uvedl do sňatku písní Hallejujah od Leonarda Cohena, kterou si trochu poopravil textově, aby byla vhodná k události. Na konci videa ho čeká bouřlivý potlesk, dojetí obou manželů, a dokonce ovace ve stoje. Video bylo umístěno na YouTube teprve včera, ale jeho viralita se šíří raketovou rychlostí. Už teď ho vidělo na dvě stě tisíc lidí.

Související články

Další články