Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Přestali mlžit: Marek Lambora a Andrea Bezděková přiznali, že jsou zamilovaní až po uši

Zdroj: Archiv Marek Lambora / Koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Mladá láska
Mladý herec Marek Lambora (25), známý ze seriálu Slunečná, konečně přiznal svůj vztah s o dva roky starší modelkou a bývalou Miss České republiky Andreou Bezděkovou (27). A je to láska jako trám.

Marek si svůj soukromý život nechává spíše pro sebe a s veřejností ženy svého života příliš nesdílí. Přestože se pár snažil vztah skrývat, Marek se nyní konečně rozhodl promluvit. "Soukromí je podle mého jedna z nejdůležitějších věcí, kterou každý máme, a tak si myslím, že je důležité si ho chránit a bedlivě střežit. A tak tomu je i u lásky. Měla by se hýčkat, opětovat, přijímat, ale hlavně chránit," vysvětlil svůj postoj zamilovaný herec.

"Proto jsme si s Andreou chtěli dopřát to malé tajemství v podobě soukromí, abychom se mohli mít pro sebe jen my dva. Pomalu jsme uvažovali o tom, že bychom to světu chtěli sdělit a radovat se veřejně," uznal, že chtěl s pravdou brzy vyjít ven. Románek se jim však ututlat nepovedlo. Pár se objevoval na veřejnosti ruku v ruce čím dál častěji a Andrea se dokonce rozhodla pozvat Marka do svého nového bytu na Letné. "Každopádně bych chtěl říct, že jsme šťastní," dodal zpěvák.

Na televizních obrazovkách prožívá Marek bouřlivý vztah s Evou Burešovou v seriálu Slunečná. V minulosti randil s o osm let starší hereckou kolegyní Šárkou Vaculíkovou (33). Andrea měla chodit s Miroslavem Dubovickým (29), který si nyní v posteli hýčká těhotnou Verunku Kopřivovou (29). Bezděková proslula také vztahem s dalším modelem, tentokrát o čtyři roky mladším Pavlem Gillernem (23), vztah se ale rozpadl, údajně proto, že jej modelka podvedla s kolegou.

Související články

Další články