Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Přestala mi fungovat půlka těla! Richard Krajčo všechny vyděsil, víme, co mu je

Zdroj: www.herminapress.cz
Kapela Kryštof musela o víkendu zrušit vystoupení na Slovensku. Zpěvák Richard Krajčo (41) totiž ochrnul na polovinu těla. Okamžitě musel vyhledat péči odborníků...

Když se o víkendu rozletěla zpráva o tom, že Krajčo nezvládá hýbat s polovinou svého těla, mnohým fanouškům přejel mráz po zádech. A začali se obávat o svou hudební ikonu… Pak se ale na profilu na Facebooku objevila zpráva, ze které bylo patrné, že Krajčův stav je dočasný.

„Dámy a pánové, bratia a sestry v Hniezdnom. Je mi líto, že k vám nemůžeme dorazit. Půlka mého těla kvůli skříplým nervům v… tam… přestala fungovat a díky fyzioterapeutům se mohu sice na nohy postavit, ale to je tak vše, co zmůžu. Mrzí mě to, protože se na každé hraní u vás těšíme. Ale ani v sedě by to nebylo vlastně možné a koncert by neměl to, co mít má,“ napsal Krajčo na profilu kapely.

Aktuálně je Krajčo v mnohem lepším stavu. I to oznámil na profilu kapely. "Nebojte, už je mi lépe. Mnohem lépe. Má fyzioterapeutka a léčitelka Janička umí zázraky, a tak se můžu začít brutálně těšit,“"uklidnil své fanoušky hudebník, který mnohým svým skalním příznivcům nahnal pořádný strach.

Doufáme tedy, že než bude mít za pár dní vystoupení na festivalu Rock for People, bude úplně v pořádku.

Související články

Další články