Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Přestala mačkat hada: Takhle dnes vypadá a žije šílená Jana z Výměny manželek

Zdroj: TV Nova, Facebook
+ Dalších 14 fotografií
Výměna
Mačkáš mi hada, debile! Hlášku, která po legendární Výměně manželek zlidověla, má na svědomí paní Jana. Tehdy to vypadalo, že má své plazy radši než dvě dcery. To se ale po natáčení změnilo, rozešla se s problémovým Romanem a začala sekat latinu. Platí to i po dvou letech.

"Já mám děti špatně vychovaný, ty m-dko jedna špinavá?" řvala paní Jana na tehdejšího přítele Romana v emotivním závěru Výměny manželek Krátce nato zazněla i kultovní hláška o mačkání hada. Později vyšlo najevo, že Jana zapila prášky alkoholem a z drsné scény si nepamatuje ani vteřinu!

To už je ale dávná minulost, žena žijící v Německu je dnes vzornou maminkou svých dvou dcer. Změnila vizáž a stala se z ní sympatická dáma, se kterou si člověk nemá strach podat ruku.

Změnit svůj život k lepšímu se ale nepovedlo Romanovi, který za sebou má krušné období na Slovensku. Našel si tam přítelkyni, jenže to nedopadlo. Zbil kvůli ní dokonce číšníka v kavárně.

Kopačky mu dala sympatická blondýnka. „S Romanem jsem se rozešla, protože začal fetovat a stal se z něj alkoholik. Podváděl mě. Jsem ale šťastná, že to tak dopadlo, protože život s ním by byl velice těžký. Je chorobně žárlivý. Lituji, že jsem takového člověka kdy poznala, byla to největší chyba v mém životě,“ svěřila tehdy eXtra.cz.

V galerii se podívejte, jak Jana po dvou letech vypadá!

Související články

Další články