Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Přeskočilo mu? Král kuřecích kůžiček Láďa Hruška se drsně navezl do kolegů z televize, trest přišel okamžitě

Láďa Hruška a Zdeněk Pohlreich dělají nyní pro Primu.
Zdroj: facebook.com
+ Další 4 fotografie
Televizní kutil a milovník vysušených kuřecích kůžiček Láďa Hruška je snad nepoučitelný. Sotva se uklidnila situace na Nově, odkud odešel za nehezkých okolností, už dráždí vedení Primy, kde má nyní svůj pořad. A nutno dodat, že Hruška si opravdu koleduje o pořádný malér.

Kulinářský showman Láďa Hruška už asi zapomněl, že z Novy odešel za hodně dramatických okolností a že může být rád, že má flek na Primě. V poslední době na Facebooku Hruška předváděl roztodivné kousky a bylo otázkou času, kdy ho vedení Primy pořádně zpraží.

Hruška se opakovaně navážel do kolegů, což se dá ještě svést na nějaký ten úlet v rozjařené náladě. Všichni občas v podroušeném stavu píšeme na Facebook ptákoviny, za které se později stydíme. Jenže když Hruška začal kritizovat úroveň magazínu Top Star, který Prima považuje za svou výkladní skříň, bylo to na vedení televize už opravdu hodně hořká a silná káva.

Novináři z webu Expres.cz tvrdí, že vedení Primy zasáhlo proti Hruškovi hodně ostře. Kuchtík šel na kobereček a pak mu bylo doporučeno, aby si Facebook smazal, když nezná hranici toho, co je vhodné a co je za hranou.

Hruška rychle příkazu vyhověl, protože si zřejmě uvědomil, že mohl dopadnout i mnohem hůře. Takže na Facebooku už ho najdete pouze pod oficiálním primáckým profilem.

Je moc dobře, že Láďa bude nyní více hlídaný. Byla by velká škoda, kdyby nakonec musel z Primy odejít. Pořád patří k tomu lepšímu, co na Primě můžeme sledovat, a všechny diváky by mrzelo, kdyby musel odejít někam na YouTube.

Související články

Další články