Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Přeskočila jiskra? Vágner se chce stýkat se svou taneční partnerkou i mimo parket

Sluší jim to spolu.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 9 fotografií
sblížení
Mezi rybářem Jakubem Vágnerem a jeho taneční partnerkou Michaelou Novákovou vzniká pouto, které by mohlo do budoucna znamenat i něco víc. Tráví spolu hodiny a hodiny trénováním a Jakub má pro krásky, jako je Michaela, slabost. Navíc po rozchodu s Eliškou Bučkovou je stále sám. Přeskočí mezi nimi jiskra, nebo už snad dávno přeskočila?

Taneční trenérka a příležitostná fotomodelka Michaela Nováková je krásná žena a z Vágnera dostává to, o čem ani sám nevěděl, že by v něm mohlo dřímat. Po Michaelině boku Jakub pluje po parketě jako zkušený tanečník a dvojice dostala už podruhé jedno z nejvyšších hodnocení.

"Musím říct, že jsem strašně rád, že jsem do toho šel. Míša je skvělá. Dostala ze mě věci, o kterých jsem nevěděl, že ve mně jsou. Při čače jsem si sáhl na dno. Vůbec nevím, jak jsem tancoval. Z tance si nepamatuju vůbec nic," řekl Vágner pro web Expres.

Jakub také přiznal, že měl zatím štěstí na tance a že to nejhorší ho teprve čeká. "Waltz bude dramatický, pokud se tam tedy dostaneme. Říkám tomu hra milimetrů," prozradil Vágner.

Se svou partnerkou Michaelou se podle jeho slov zdaleka nestýká jenom na tanečním parketě při trénincích. Přiznal, že ji zval na ryby, jenže ona stále odmítá, kvůli zimě. "Musíme počkat, až bude plus třicet. Jestli se ale dostaneme za waltz, vezmu ji za odměnu do Konga," prozradil rybář.

To nevypadá na běžný kamarádský vztah. I když se Michaela zatím brání, může se stát, že si dobrodružné výpravy zamiluje stejně jako tehdy Eliška Bučková a přátelství se může proměnit v lásku.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy