Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Přeskočila jiskra mezi Hermionou a Malfoyem? Fanoušci Harryho Pottera mají jasno

Zdroj: instagram
+ Dalších 8 fotografií
je to láska?
Na internetu se objevily spekulace o tom, že hvězdy Harryho Pottera Emma Watson (29) a Tom Felton (31) spolu chodí. Společné fotky na sociální síti tomu nasvědčují. Že by snad po sedmnácti letech vzplála mezi herci jiskra?

Emma Watson (29) se stala hereckou hvězdou poté, co si zahrála nadanou kouzelnici Hermionu Grangerovou ve filmu Harry Potter. Společně se tam v hlavní roli objevila s Danielem Radcliffem (30) a Rupertem Grintem (30).

V úspěšné řadě filmů o mladém kouzelníkovi se objevil i herec Tom Felton. Ztvárnil postavu záporáka Draco Malfoye. Už delší dobu se spekuluje o tom, zdali to mezi Hermionou a Dracem nejiskří.

A zřejmě je to pravda. Na sociální síti se objevily snímky, které to jasně naznačují. Začalo to fotkou a videem, které přidala představitelka Hermiony na svůj instagramový profil. Tom se na fotce tulí k Emmě a ve videu ji pak učí jezdit na longboardu. Celé to působí velmi romanticky.

Spekulace o tajném vztahu pořádně vypukly až po nedávno přidané fotce Toma. Emma byla na výletě s Tomem v Jižní Africe a na snímku, který přidal představitel Draca, to vypadá, že k sobě mají hodně blízko. Na fotce jsou oba v pyžamu, sedí vedle sebe na gauči a Tom učí Emmu na kytaru. V popisku pak stojí „rychlý student x“. Písmenko x se často používá namísto xo nebo klasického xoxo, což vyjadřuje lásku nebo velmi blízké přátelství. Jestli tím „x“ Tom myslel právě to, ví jen on sám.

Dalším důvodem, proč to vypadá, že mezi sebou mají něco víc, než je přátelství, je opět další fotka. Na ní je tentokrát jen Tom. Sedí na pláži a na triku má nápis „Women do it better,“ překlad snad ani není potřeba. V popisku pak označil jako fotografa právě Emmu.

Řada fanoušků ihned začala společné fotky komentovat. Někteří zmínili, že na tuhle lásku čekali dlouhých 17 let. Dokonce jim vymysleli už párovou přezdívku – Dramione. No není to sladké? Podívejte se do fotogalerie na snímky, ze kterých doslova sálá láska.

Související články

Další články