Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Přes ručku do protisměru! Takové vybržďování je jako pokus o vraždu

Zdroj: youtube.com - TV Nova
Pirát silnic
Na silnicích vidíme různé blázny. Ale co předvedl tento řidič? Mnozí diskutující na internetu mají jasno. Za tento manévr by měl přijít o papíry a jít si odpočinout na nějaký den do kriminálu.

K děsivému incidentu došlo na silnici mezi severočeskými městy Bílina a Most. Video jste možná už viděli v televizi Nova Nyní se objevilo také na portálu youtube.com Riskantní manévr zachytila kamera na palubní desce jednoho z vozů. Je vidět, že několikrát šlo opravdu o život.

Všechno začalo na kruhovém objezdu jedním zatroubením. Taková banalita. Dva řidiči se prostě nedohodli na tom, kdo z nich má přednost. Jenže řidič společnosti Excon vzal právo do svých rukou a začal druhého řidiče opakovaně vybržďovat. Dokonce opakovaně zastavil provoz, vyběhl z vozu a bouchal do okna jednoho z aut!

Nakonec dokonce blokoval silnici, když auto přes ručku otočil do protisměru. Celý incident už vyšetřují policisté. Podle diskutujících řidičů patří hazardér do kriminálu.

A jaké je vyjádření společnosti Excon? "Za chování našich zaměstnanců ve volném čase nemůže nést naše společnost odpovědnost, neboť není v naší moci toto ovlivnit," uvedli mluvčí firmy pro portál lidovky.cz

Související články

Další články