Už jste si někdy nechali přes noc nabíjet telefon? Pravděpodobně to děláme všichni. Caitlin si to asi ovšem pro příště rozmyslí. Svůj iPhone nechala nabíjet na nočním stolku vedle postele a odebrala se ke spánku. Jenže během noci se stalo něco, co asi nikdo nečekal. Nabíječka se vznítila a celý pokoj shořel v plamenech.

Dívka i její rodina jako zázrakem unikly bez poranění. Všechny její věci jsou však nenávratně pryč. Caitlinin pokoj je zdemolován kompletně a zbytek domu je též poničen od kouře a vody. Rodina se do domu jen tak nevrátí a dost možná přišla o všechen majetek. Čeká je minimálně půl roku života v pronajatém domě, než jejich domov projde rekonstrukcí.

Takovýchto případů však přibývá, hasiči varují, že by lidé neměli nechávat své mobilní telefony nabíjet přes noc nebo po delší dobu, než je nezbytně nutné. A už vůbec ne bez dozoru. Dále varují před pokládáním telefonů při nabíjení na postel nebo jiný měkký povrch. Nabíječky by se také měly vždy vypojovat z elektřiny hned, jak se váš telefon nabije.