Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Přes den ukazuje výstavní postavu, v noci dělá Djku: Andrea Pomeje ví, jak si užít Chorvatsko

Andrea Pomeje má výstavní postavu.
Zdroj: foto Andrea Pomeje
+ Další fotografie
Výstavní postava

Andrea Pomeje (33) odjela do Chorvatska, aby se trochu zrelaxovala a zároveň mohla vystoupit jako Djka v tamním klubu. Na sociální sítě přidala sérii fotografií a videí, a soudě dle nich, si celý výlet velmi užila.

Česká Djka a třetí manželka producenta Jiřího Pomeje (†54) Andrea si umí výlet do zahraničí užít na sto procent. Do Chorvatska odjela jak pracovat, tak si i odpočinout. V noci vystupovala jako Djka v tamním klubu Noa Beach Club a soudě dle fotek a videí se zdá, že se akce velmi zadařila.

Vrátím se spokojená

Během pěti dní měla čtyři vystoupení. „Byl to opravdu neskutečný maraton. Narvaný šílející club, jeden z nejlepších klubů světa, kde nikdo (skoro) nečte český bulvár a všechny jejich emoce patří jen tomu, jaká jsem na pódiu a jak hraju,” nechala se slyšet pod jedním příspěvkem.

Přes den poté Andrea navštěvovala a užívala si chorvatských pláží a průzračného moře. Na sociální sítě se navíc pochlubila fotografií jen v plavkách a znovu ukázala svou výstavní postavu. „Vrátím se do Čech opravdu spokojená,” uzavřela výlet do Chorvatska.Související články

Další články