Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Přes bříško už je sotva vidět! Ewa Farna si užívá poslední chvíle před porodem

+ Dalších 29 fotografií
těhotenství
Ewa Farna (25) se koncem února pochlubila veřejnosti, že s manželem Martinem Chobotem (30) čeká miminko. Celé těhotenství se jí dařilo úspěšně tajit, pak ale začalo být skutečně nepřehlédnutelné, a tak šla zpěvačka s pravdou ven. Její porod už se nezadržitelně blíží, a tak si poslední chvilky požehnaného stavu náležitě užívá.

Zpěvačka Ewa Farna se nikdy netajila touhou po velké rodině a ani tím, že si hlídá své soukromí. I proto se těhotenstvím pochlubila až po delším čase a nikdo vlastně neví, kolik času jí ještě zbývá do porodu. Ona sama si však požehnaný stav užívá tak, jako by se miminko mělo na světě ukázat už co nevidět. Udělala si tedy roztomilý snímek s bříškem, na kterém je však ona sama sotva vidět.

Není pochyb o tom, že zavázat si tkaničky už nebude pro Ewu lehká práce. Těhotenský pupík už má skutečně obrovský a fanoušci spekulují nad tím, že její porod už je jen otázkou pár dní. Ewa je maminka každým coulem už teď a ačkoliv se své kariéry nevzdává, udělá vše pro to, aby ji zvládla skloubit s mateřstvím.

Nyní Ewa platí za jednu z nejkrásnějších těhulek u nás a až porodí, bude platit i za jednu z nejkrásnějších maminek. Není pochyb, že po ní i po tatínkovi Martinu Chobotovi, bude děťátko hudebně nadané a jednoho dne se postaví na pódium i spolu. Do té doby ho bude Ewa na svá vystoupení nosit ještě v bříšku, přes které si už snad ani na nohy nedohlédne.

Mohlo by vás zajímat

Další články