Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Přeřek uznávaného profesora se stal hitem: "Děkuji všem, kteří se podíleli na vývoji této va*íny"

Přeřek uznávaného profesora se stal hitem: "Děkuji všem, kteří se podíleli na vývoji této va*íny"
Zdroj: youtube.com
video
V České republice se dnes začalo s očkováním proti nemoci covid-19. První dávky vakcíny v pražské Ústřední vojenské nemocnici podali zdravotníci premiérovi Andreji Babišovi (66) a válečné veteránce Emilii Řepíkové. Vzhledem k celé současné situaci se o poměrně vtipný moment postaral uznávaný chirurg Pavel Pafko (80), který se dopustil humorného přeřeku.

Pavel Pafko je český břišní a hrudní chirurg, který byl v pražské Fakultní nemocnici v Motole prvním očkovaným proti koronaviru Pafko se nechal slyšet, že absolutně nerozumí lidem, kteří se nechtějí nechat očkovat.

Mezi prvními očkovanými byl i premiér Andrej Babiš (66), válečná veteránka Emilie Repíková nebo ministr zdravotnictví Jan Blatný. Ministr podstoupil očkování krátce po 10:00. "Jsem rád, že máme bezpečnou vakcínu a můžu lidem ukázat, že není čeho se bát," řekl bezprostředně po očkování Blatný.

Podle něj není náhodou, že vakcína přišla do ČR v období Vánoc. "Vánoce jsou spojeny s dobrými zprávami a nadějí. Možnost očkování pro nás pro všechny je dobrou zprávou a nadějí, že se budeme moct vrátit k normálnímu životu," uvedl Blatný.

Během očkování proti koronaviru se udál jeden vtipná moment, který má na svědomí právě chirurg Pafko. "Dovolte mi, abych nejdřív poděkoval všem, kteří se podíleli na vývoji a distribuci této vagíny," řekl v rozhovoru pro Českou televizi a okamžitě se opravil.

Video s vyjádřením s pana Pafka na svém twitterovém účtu sdílel editor zpravodajství České televize Michal Šebela. Prakticky okamžitě se video stalo hitem internetu a baví lidi napříč Českem.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy