Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Přepychově vybavená vila Alice Bendové: Herečka se bez uklízečky neobejde

Přepychově vybavená vila Alice Bendové: Herečka se bez uklízečky neobejde
Zdroj: TV Barrandov, archiv Alice Bendové
+ Dalších 5 fotografií
bydlení
Alice Bendová (46) se ráda obklopuje hezkými věcmi. Navíc vždycky toužila po velké rodině, takže bydlení ve vilce za Prahou byla jasná volba. Herečka tam žije s partnerem Michalem Topolem (32), synem Vašíkem (12) a dcerou Aličkou (9). Dovnitř ale pouští i tři pejsky, takže potřebuje paní na úklid.

Jednopodlažní vilka nedaleko Prahy říká Alici Bendové paní téměř deset let. Není proto divu, že před nedávnem prošla menší rekonstrukcí, aby vybavení odpovídalo aktuálním trendům.

Na 170 metrech čtverečních mají herečka a její nejbližší všechno, co potřebují. Nechybí ani terasa s jezírkem a bezénem, na které se dá skvěle relaxovat.

Bendová má slabost pro psy, svoje tři miláčky tak nenechává napospas na zahradě, ale pouští je do domu. Nemá problém mazlit se s nimi i na kožené sedačce. I proto se ale herečka z filmů jako Špindl nebo Kameňák 4 neobejde bez pomocnice na úklid.

Bez uklízečky by se zbláznila

„Mám paní na úklid jednou týdně. To musí být, protože jinak bych se z toho asi zbláznila. A jinak uklízíme tak normálně, že vyluxujeme a trochu to tady porovnáme,“ prozradila Alice v pořadu Můžu dál? na TV Barrandov.

Vilu na rozdíl od jiných českých hvězd nepostavila na zelebé louce, našla ji hereččina maminka. "Řekla mi, ať se sem nastěhuji. Je to blízko k mámě i sestře a já jsem prostě musela,“ vypráví Bendová. „Baráček už tady stál, ale vypadal trochu jinak. Dali jsme ho dohromady, dostal novou fasádu a trochu jsme ho zateplili a předělali,“ svěřila s tím, že do Prahy to má čtvrt hodiny autem, takže kvůli práci by se do metropole už určitě nevrátila.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy