Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Přepracovanost, nebo poslední šance, jak odejít se ctí? Damková končí jako šéfka rozhodčích!

Tomáš Paclík, Roman Berber a Dagmar Damková na jedné tribuně.
To, po čem volali fanoušci napříč týmy roky, se pro ně konečně naplnilo! Dagmar Damková už není šéfkou komise ligových rozhodčích. Údajně končí kvůli pracovnímu vytížení ve FIFA a UEFA.

„Své práci jsem vždy dávala maximum a všem se můžu podívat do očí. Jedna životní etapa končí a nebylo to jednoduché rozhodování. Nicméně život jde dál a já se nyní rozhodla udělat další profesní krok,“ uvedla žena, jíž se vyčítalo partnerství s kontroverzním kápem Romanem Berberem.

Právě ten její konec naznačil již na konci ligového podzimu.

Její konec zaznamenal právní reakce, s tou první se přidal šéf svazu Pelta „Je na místě poděkovat Dáše Damkové za obrovský kus práce, který zde po pět let odváděla. Vždy se mi s ní výborně spolupracovalo, její přínos v rámci mezinárodních struktur pro naši asociaci i pro výkonnostní růst špičkových českých rozhodčí je absolutně neocenitelný.“

Damková byla v čele komise přes pět dlouhých let, kdy se jí nejprve povedlo rozhodčí mobilizovat a nakopnout. Postupem času se však ani její vláda neubránila pochybám veřejnosti a veřejnému lynči.

Jak na její vládu vzpomínáte?

Související články

Další články