Je slavný, dobře vypadá, je v balíku, zkrátka dobrá partie. Není se proto čemu divit, že na Dornana české fanynky pořádají v pražských barech hony a předhánějí se minimálně o to, která si s ním pořídí lepší selfie. On ochotně zapózuje.

Jenže jak popsala očitá svědkyně pro Star Magazine, ne vždy jde jen o pózování. „Točila se kolem něho skupina nádherných holek. Jednu blondýnku dokonce políbil na tvář, zatímco ona mu prohrabávala vlasy. Jiné dívky se zase ptal, jak se česky řekne: Máš nádherné oči? A ona mu to ochotně zašeptala do ouška,“ píše se v magazínu.

Všem kočičkám prý zaplatil pití, zatímco ony se vsázely, se kterou nakonec odejde. Jak to dopadlo, se v magazínu bohužel nepíše. „Vůbec jsme nevěděly, že má manželku,“ dodala svědkyně.

Ano, právě to je to jediné, proč Dornana nenazveme dokonalou partií. Je tu totiž jedna manželka jménem Amelie Warner, která Dornanovi dokonce vychovává dceru, zatímco on blbne s hezkými českými holkami, tedy vlastně dře při natáčení. Teď má ale Jamie utrum, protože manželka mu v Praze udělala přepadovku a dohlíží na něho i na place.

Uvidíme, jak to se slavným párečkem dopadne. Podle zahraničních médií se už nějakou dobu mluví o rozvodu, tak je možné, že si ho nakonec nějaká Češka přeci jen uloví.