Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Přepadení v Riu: Olympijského vítěze Lochteho přepadli a drželi mu pistoli u hlavy!

Ryan Lochte má za sebou hororový zážitek.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Hororová zpráva přišla z probíhajícího sportovního svátku. Šílený zážitek má za sebou americký plavec Ryan Lochte. Během společné cesty s dalšími plavci do hotelu ho totiž přepadla skupinka neznámých mužů, kteří se vydávali za příslušníky policie!

brazilské metropoli se skutečně nevyplatí vycházet mimo olympijskou vesnici. Přesvědčil se o tom Ryan Lochte společně s dalšími americkými plavci. Během jejich návratu z party do hotelu je totiž překvapilo přepadení.

„Zastavili náš taxík a ukázali policejní odznak. Vytáhli zbraně a řekli nám, abychom si lehli na zem. Já jsem odmítl s tím, že jsme neudělali nic špatného. Ten chlap vytáhl zbraň, natáhl kohoutek, přiložil mi ji na čelo a řekl: ‚Na zem.‘ Dal jsem ruce nahoru a poslechl,” uvádí iSport.cz slova amerického zlatého medailisty.

Nikomu se naštěstí nic nestalo. Sportovci ale přišli o peníze a sám Lochte o peněženku a mobilní telefon. Nyní situaci řeší úřady a američtí plavci jsou jim k dispozici. Věřme, že se podaří zloděje dopadnout a nic podobného se již v Riu nebude opakovat. I když vzhledem ke kriminalitě v tomto městě bude těžké tomu zamezit.

Související články

Další články