Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Přepadení šedesátnice Lucie Borhyové: Televizní noviny narušil Ondřej Sokol s pugétem

Lucie Borhyová: Přepadení v Televizních novinách
Zdroj: Se souhlasem Lucie Borhyové
+ Další 3 fotografie
televizní noviny

Úterní vysílání Televizních novin s Lucií Borhyovou (43) a Reyem Korantengem (47) narušil moderátor Ondřej Sokol (50). Ten přinesl Lucii během živého vstupu pugét šedesáti růží, když zrovna mluvila o babyboomu. Společně s růžemi si vyslechla i omluvu za jednoho ze soutěžících pořadu Na lovu. "Já ti, Ondro, moc děkuji a divím se, že ti to prošlo," svěřila se Lucie.

Diváci vědomostní show Na lovu již vědí, že se mezi soutěžícími občas objeví i někdo, kdo svou nesprávnou odpovědí rozesměje i profesionála Ondřeje Sokola, který pořad moderuje.

To se stalo zrovna nedávno a otázka zněla: "Které kulatiny oslavila v roce 2018 Lucie Borhyová?" Soutěžící na Ondrovu otázku odpověděl: "Šedesátiny." Tuhle odpověď nenechal bez povšimnutí ani moderátor Leoš Mareš, který úryvek z pořadu dokonce sdílel.

Přepadení v Televizních novinách

Sama Lucie si později vysloužila úsměvnou omluvu, a to přímo během živého vysílání Televizních novin. "Koupil jsem šedesát růží, chci ti říct, že já vím, že ti není šedesát let, to asi celá Česká republika. Jen ten pán z pořadu Na lovu tohle asi nevěděl," omlouval se Sokol překvapené Lucii, která vzala celou situaci s nadhledem. "Dnešní velké překvapení v Televizních novinách," uvedla Lucie k záznamu, který sdílela.

"Ondro, to bylo pro mě neuvěřitelné překvapení. Nikdy v životě bych nečekala, že v průběhu Televizních novin si jen tak přijdeš do studia a jen tak mi dáš takovou krásnou kytici. Takže já ti moc děkuji a divím se, že ti to prošlo," dodala moderátorka Lucie Borhyová.


Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy