Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Přemohl Klička, teď míří do Prahy! Tyson Fury bude brzy v Česku!

Zdroj: Profimedia.cz
Britský profesionální boxer Tyson Fury, bývalý mistr světa v těžké váze, míří do Prahy. Ovšem neutká se mezi 16 provazy, ale po vzoru Mika Tysona i on bude svým fanouškům vyprávět svůj divoký životní příběh!

Přemožitel Vladimira Klička přiletí do Prahy 31. května. Po hvězdném zápase s boxem na tři roky skončil kvůli porušení dopingových pravidel, když byl na dva roky suspendován, přišel o licenci a musel vrátit všechny do té doby vybojované tituly. Během dlouhé pauzy se Tyson Fury nechystal na fanoušky očekávaný návrat, ale léčil se z psychických problémů a ze závislostí na drogách a lécích.

Licenci získal teprve počátkem loňského roku. Za tak krátkou dobu už stihl porazit Sefera Soferiho, Francesca Pianetu a remizoval s dosud neporaženým Deontayem Wilderem, s nímž by se znovu měl utkat 14 dní před svou návštěvou Prahy. Do Prahy tak buď dorazí mistr světa v těžké váze, nebo muž, který prohraje svůj první profesionální zápas v kariéře.

„Nebude to jediný silný příběh, který na programu večera bude. Stejně jako byl Karlos Vémola hostem akce Mika Tysona, bude hostem této akce bývalý šampion organizace Bellator Attila Végh,“ prozradil promotér akce Petr Větrovský s tím, že o hudební doprovod se i tentokrát postará slovenský rapper Patrik Rytmus Vrbovský.

Na video, v němž se vyjádřil o své návštěvě Prahy, se podívejte ZDE.

Související články

Další články